Bize Ulaşın: 90-352-222-4142

Talas Yolu No: 42 Melikgazi/KAYSERİ Haritada bak

Op. Dr. Rakip TURAN

Hakkında
Ünvan / İsim – Soyisim Op. Dr. Rakip TURAN
Çalıştığı Birim Kadın Doğum
Doğum Yeri / Yıl Tomarza / 1965
Mezun Olduğu Okul / Yıl Erciyes Üniversitesi / 1990
Uzman Olduğu Klinik / Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum / 1990
Yabancı Dil İngilizce
E-posta [email protected]

Deneyimliliğimiz, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgide kendisini apaçık olarak göstermektedir. Bize duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Özel Erciyes Hastanesi sağlık hizmetini 16 uzmanlık dalında 7 gün 24 saat sunmaktadır. Hastanemiz 2005 yılından beri yüksek kalitede sağlık hizmeti sunma ilkesinden taviz vermeden Kayseri’de hizmet vermekte ve ameliyathanesi, doğumhanesi, servisleri, radyoloji ünitesi, laboratuvarı ve poliklinikleri ile 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine ayrıca diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Özel Erciyes Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve memnun edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta bakıcılarımıza, hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Özel Erciyes Hastanesi olarak sadece tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı olacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz.

Amacımız en mükemmel hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern şekilde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi şekilde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir.

Biz Özel Erciyes Hastanesi olarak sizlerin sağlık bakım gereksinimlerinizi karşılamak için buradayız.

Saygılarımla.